O nás

 

Kto sme?

Naša spoločnosť sa v oblasti stavebníctva úspešne pohybuje už roky. Naše skúsenosti, bohaté referencie a spokojní zákazníci nás utvrdili v tom, že si našu prácu robíme poctivo a srdcom. Na každom zákazníkovi nám záleží, každá objednávka je pre nás zaujímavá a plnohodnotná, a tak sa k nej aj staviame. Kladieme dôraz na kvalitné materiály, technologické postupy, ale aj na kontrolu vykonanej práce. Zákazníkom sa snažíme vždy poradiť a nájsť riešenie, ktoré bude pre nich výhodné ekonomicky aj prakticky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kde pôsobíme?

  • Púchov, Beluša, Dohňany, Dolné a Horné Kočkovce, Horná Breznica, Horovce, Lednické Rovne, Lúky pod Makytou, Lysá pod Makytou, Horovce, Kvašov, Lednica, Lúky, Mestečko, Mojtín, Nimnica, Streženice, Visolaje, Vydrná, Záriečie, Zubák (celý Púchovský okres a okolie);
  • Ladce, Košeca, Ilava, Dubnica nad Váhom, Pruské, Nová Dubnica, Trenčín, Trenčianska Teplá, Nemšová, Dolná a Horná Poruba a ostatné mestá a dediny v okolí;
  • Nimnica, Udiča, Nosice, Považská Bystrica, Považské Podhradie, Milochov, Horná a Dolná Mariková a mnohé ďalšie mestá.
  • Ak ste nenašli svoje mesto, zavolajte nám aj tak, určite sa dohodneme.

 

 

 

 

 

 

Cieľom našich služieb je pomôcť vám na ceste za krajším, moderným a praktickým bývaním.

 

 

 

 

 

 

 

Prečo si vybrať nás?

 

 

Na každé remeslo máme človeka

Vďaka tomu, že vieme kompletne a v našej réžii zastrešiť stavbu domu na kľúč, máme na všetky stavebné úkony potrebných ľudí. Máme murárov, tesárov, obkladačov, krovárov, elektrikárov, vodoinštalatérov, stavebníkov, jednoducho - každé remeslo u nás zastupuje zodpovedný človek alebo šikovný kolektív.

 

 

 

Dávame vždy dobré ceny

Keďže dlhodobo spolupracujeme s viacerými dodávateľmi stavebných materiálov, vieme potrebný stavebný materiál zohnať za dobré ceny, čo v konečnom dôsledku znížiť aj cenu za objednané služby pre našich zákazníkov. Odbremeníme vás od návštev stavebnín, materiál si vyrátame, nakúpime, dovezieme na miesto stavby/rekonštrukcie.

 

 

 

Spravíme pre vás aj menšie služby

Dnes je ťažké nájsť niekoho, kto vám spraví len čiastkové stavebné alebo murárske práce. Ak potrebujete len vymaľovať, niečo obložiť, vybúrať, položiť dlažbu alebo spraviť stierky v dvoch miestnostiach, obráťte sa nás. Tieto drobné stavebné práce neodmietame, radi vám pomôžeme pri menších rekonštrukciách či opravách.

 

 

 

 

 

 

S čím vám pomôžeme?

 

Stavebné práce Púchov a okolie

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Priložiť súbor:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia